22
تبليغات X
تور استانبول
فروش عمده پوشاک زنانه
طراحی سایت در اصفهان
شرکت ژئوتکنیک
درج آگهی
سررسید امین
خرید بک لینک
دکوراسیون داخلی
تور چین
تاريخ : 25 آذر 1395 | 9:27 | نویسنده : بورالان | بازدید : 300

 آب‌و‌هوای جنوبی‌ترین بخش کشور چین گرم و مرطوب می باشد که آب‌وهوای تقریبا گرمسیری این منطقه باعث شده که پیشه بیشتر مردم محلی کشاورزی است  و مردمی که بسیار هم در کار خود مهارت دارند. محصولاتی چون چای قرمز باکیفیت چینی، نی‌شکر، تنباکو و برنج در این ناحیه کشت می گردد.

چای این منطقه به‌قدری خوش عطر و طعم می باشد که نام این چای را به نام همان استانی که در آن کشت می گردد یعنی «چای یوان‌یانگ» گذاشته‌ است. با وجود شهرت بسیار چای خوش عطر یوان‌یانگ، این برنج این منطقه می باشد که سبب شهرت جهانی این استان شده که علاوه‌بر مصرف غذایی از برنج‌ این استان، تراس‌های زیبای کشت برنج، یوان‌یانگ را به یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های توریستی چین تبدیل نموده اند. هیچ واژه‌ای نمی‌تواند به خوبی زیبایی این مزارع را به تصویر بکشد و البته نیازی هم به توصیف این زیبایی نمی باشد که با تماشای تصاویر پانوراما می‌توانید خود در تور چین شاهد این زیبایی گردید.

این تراس‌ها در ارتفاع ۲۰۰ تا ۲۰۰۰ متری سطح دریا قرار دارند و زمینی به وسعت ۲۰,۰۰۰ کیلومترمربع را به خود اختصاص داده‌اند و در طول سالیان دراز، نسل به نسل، کم‌کم بنا گشته اند و امروز به این شکل درآمده‌اند. ساخت چنین تراس‌هایی نه تنها زحمت فراوان بلکه دقت و توجه بسیاری را طلب می کنید چرا که کوچکترین اشتباهی می باشد  که به دیواره‌های ظریف تراس‌ها آسیب خواهد رسید.

کشت برنج در ماه فوریه آغاز می‌شود و تا ماه مارچ ادامه دارد و بهترین فصل برای بازدید از این تراس‌ها ماه نوامبر تا آوریل است. شکل ظاهری این تراس‌ها در گذر زمان، متناسب با فصول کشاورزی، دستخوش تغییراتی شده .

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
کد امنیتی : * ریست تصویر