تبليغات X
نیازمندی رایگان
وبلاگدهی
تعمیر کولر گازی
ژئوتکنیک
درج آگهی
تور استانبول
فروش عمده پوشاک زنانه
طراحی سایت در اصفهان
شرکت ژئوتکنیک
درج آگهی
تور چین
تاريخ : 14 دی 1395 | 17:48 | نویسنده : بورالان | بازدید : 113

جمعیت کشور چین به یک میلیارد و 300 میلون نفر می رسد که این جمعیت زیاد باعث شده است که میزان درآمد در این کشور کاهش یابد.بنابراین دولت چین بر آن شده است که تا سال 2030 که سطح رفاه مردم چین را به سطح بالایی برساند.

در گذشته، رشد اقتصادی  کشور چین به استفاده دولت از ذخایر پولی برای تامین مالی سرمایه‌گذاری‌ها بستگی داشته که  این در حالی می باشد که در آینده، توانایی دولت برای تامین نیاز‌های مصرف‌کنندگان طبقه متوسط، برای ثبات اقتصادی این کشور ضروری می باشد که افزایش سطح درآمد ها چندان ساده نمی باشد و ناعدالتی در توزیع پول و ثروت  در چین پابرجا می باشد و ناتوانی از پر نمودن این خلاها می‌تواند شکاف‌های اجتماعی را در این کشور به وجود بیاورد . این گزارش به ضرورت آشنایی با جغرافیای اجتماعی برای شرکت‌هایی که قصد دارند از مصرف‌کنندگان طبقه متوسط چین استفاده کنند، پرداخته است. تور ارزان چین فرصتی برای بازدید از جاذبه های منحصر به فرد این کشور می باشد.

در سال گذشته میلادی، نزدیک به 40 درصد از جمعیت چین به  دستمزدی کمتر از سالانه 2100 دلار داشتند که این در حالی می باشد که پیش‌بینی می گردد که این رقم تا سال 2030 به 11 درصد کاهش پیدا کند و دستمزد چینی‌ها به 2100 تا 10800 دلار در سال افزایش یابد. افراد با درآمد بالا 14.5 درصد از جمعیت چین در 14 سال آینده را تشکیل می دهند.

منبع : افزیش تعداد قشر با درآمد متوسط در کشور چین

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
کد امنیتی : * ریست تصویر